Zostań profesjonalistą trolejbusowym z Emil

Spread the love

„Emilu! Wstawaj! ”Krzyczy mama jak każdego dnia. I jak każdego dnia Emil znów się odwraca i udaje, że jest gdyby jej nie słyszał. „Emilu, proszę wstań teraz na. Mam z tobą o czym jeszcze porozmawiać. ”Teraz Emil robi się zaciekawiony i wstaje.

Przy śniadaniu mama mówi: „Emilu, jutro przyjdzie do nas Odwiedzić babcię. rozumiem je W południe, ale po południu dzień muszę znowu iść do biura. Babcia ma spotkanie z Doktorze, czy mógłbyś ją tam zabrać? ślizgać się? Ona się zna nie tak z trolejbusem.”

Towarzyszyć babci? Jasne, nie ma problemu ”- mówi Emil. W końcu codziennie jeździ trolejbusem do szkoły le. „Jestem profesjonalnym trolejbusem! Co jest w tym tak trudnego Emil myśli ze zdumieniem. Ale jest bardzo szczęśliwy do swojej babci i chętnie jej towarzyszy.

Towarzyszyć babci? Jasne, nie ma problemu ”- mówi Emil. W końcu codziennie jeździ trolejbusem do szkoły le. „Jestem profesjonalnym trolejbusem! Co jest w tym tak trudnego Emil myśli ze zdumieniem. Ale jest bardzo szczęśliwy do swojej babci i chętnie jej towarzyszy. Emil chwyta tornister i wybiega z domu. Widzi trolejbus skręcający za róg i biegnie do przystanku. W ostatniej chwili szybko wymyka się przez drzwi, zanim ona wróci zbliża się, a jego tornister prawie się zaciął być. Jego dziewczyna Klara już czeka w trolejbusie na nim. „No, Emil, po prostu dobrze poszło!” Emil mówi Klarze, że on i jego babcia spotkają się jutro z lekarzem powinien prowadzić. – Trolejbusem? – pyta Klara. “Babunia ale nie mogę dojść do przystanku tak szybko, jak wolałbyś zobaczyć, kiedy trolejbus odjeżdża i wyjdź kilka minut wcześniej ”- radzi. „Dobry pomysł”, myśli Emil.

Musi się śmiać, kiedy się pojawia to jest coś wątła babcia przedstawia, jak idzie do trolejbusu. Postanawia zrobić to od razu Wieczór zapytać tatę z poszukaj go w internecie kura, którym trolejbusem oni kiedy najlepiej iść do babci Lekarz prowadzący.